Project-F

Exkluzívna Slovenská autokozmetika ktorá naozaj funguje a ešte aj pekne voní

S Project-F vyčistíte a ochránite celé auto

Freshwheelz - Čistič kolies - 9,90 €
AllCleen - Univerzálny čistič ( APC ) -  8,50 €
MagicIN - Oživovač plastov -  13,90 €
WashIT - PH Neutrálny autošampón  - 9,90 €
RinzME - Polymerová ochrana -  12,90 €
SlickLook - Quick Detailer PLUS -  12,90 €
SikTire - Gél na pneumatiky -  14,90 €
TarOFF - Odstraňovač asfaltu a lepidla -  13,90 €
WaXXtreem - Hybridný tuhý vosk -  59,90 €
Rôzne príslušenstvo ako napríklad, umývacie rukavice, štetce, kefy, aplikátory...

Môj výber prípravkov

WashIT - PH Neutrálny autošampón

Extra hustý, koncentrovaný autošampón, ktorý efektívne rozpúšťa nečistoty a zároveň je šetrný ku ochranným vrstvám laku, ako sú vosky a sealenty. Výborne penivý autošampón je vhodný nie len na ručné umývanie pomocou umývacej rukavice ale aj pre mechanické rozprašovače či vysokotlakové čističe. Vďaka pridaným lubrikantom je váš lak chránený pred poškriabaním počas umývania a zároveň dodá vášmu laku lesk a čistotu. Šampón je kompatibilný so všetkými voskami nakoľko je PH neutrálny.

SlickLook - Quick Detailer PLUS

Unikátny prípravok pre odstránenie ľahkých nečistôt, mastnoty a vodných škvŕn. Vďaka pridaným syntetickým polymérom zvyšuje lesk a posilňuje hydrofóbnosť povrchu karosérie. Vďaka svojmu zloženiu dokáže bezpečne odstrániť z karosérie prach, peľ, či zaschnuté kvapky vody. Pravidelné používanie detaileru je základom pre trvalý perfektný vzhľad Vášho vozidla. Produkt je možné použiť na plasty, sklo, lak, kov aj na wrapové fólie.

MagicIN - Oživovač plastov

Jedinečný prípravok pre ošetrenie a renováciu plastových častí, ktorý vyživí povrch do hĺbky. Zanecháva prirodzený, matný vzhľad, spolu s dlhodobou ochranou a UV filtrom. Vďaka príjemnej vôni hrozna, bude práca potešením a zároveň osvieži váš interiér.